Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 3-СТАЕН
град Благоевград, Идеален център
400 €
782.33 лв.

(3.45 €, 6.75 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 16:08 на 16 април, 2026 год.
Обявата е посетена 2244 пъти.
Площ:
116 m2
Етаж:
Партер от 3

Описание на имота:

Предлагаме под наем голям апартамент- на партерен етаж,с дворно място, състоящ се от предверие, салон, две спални, дневна с кухненски бокс, тоалетна, отделна баня. Може да се ползва и дворно място. Апартамента е добре обзаведен, спалня с голямо легло, гардероб; втората спалня е с едно легло 120/200, гардероб; дневната с голям ъглов диван- с функция сън и място за багаж, кръгла маса, хладилник, готварска печка, пералня, КЛИМАТИК. Разполага и с камина. Кварталът е много тих, 5 минути до площад 'Георги Измирлиев'., централната сграда на АУБГ и Правно-исторически факултет на ЮЗУ, клиника Пулс.

Не се разрешават домашни любимци. Дава се дългосрочно.
Особености
Обзаведен
Климатик
Окабеляване
Контрол на достъпа
За контакт:
0899942911

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
БЛАГОЕВГРАД ПРОПЕРТИС
073/59-09-09 ; 0899/942 920
БЛАГОЕВГРАД ПРОПЕРТИС logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2007 г.
avenuebl.imot.bg
Адрес:
област Благоевград, гр. Благоевград, ул.'Даме Груев' 1
http://www.blagoevgradproperties.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 3-СТАЕН
град Благоевград, Идеален център
Обява: 2d175439308721518

400 €
782.33 лв.
История на цената
(3.45 €, 6.75 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Благоевград, Идеален център

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност