Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 3-СТАЕН
град Благоевград, Идеален център
767 €
1 500.12 лв.

(7.1 €, 13.89 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 11:56 на 16 април, 2026 год.
Обявата е посетена 462 пъти.
Площ:
108 m2
Етаж:
2-ри от 3

Описание на имота:

✨ Предлагаме под наем напълно нов, стилно обзаведен тристаен апартамент в една от най-тихите и приятни части на кв. Вароша, само на крачки от църквата и идеалния център на града.

🏡 Апартаментът се намира в нова, модерна сграда на втори жилищен етаж и впечатлява с простор, светлина и функционално разпределение.

Състои се от:
Просторна кухня с дневна зона, напълно оборудвана с висококачествени електроуреди съдомиялна, фурна с керамични котлони, пералня и сушилня. Всички уреди са чисто нови и неизползвани.
Две уютни спални с двойни легла и големи вградени дрешници.
Два санитарни възела и две тераси, осигуряващи комфорт и удобство за живущите.

❄️ Отоплението и охлаждането са решени с висококласна термопомпа и климатик, които гарантират ниски разходи и отличен комфорт през цялата година.

📍 Локацията предлага спокойствие и уют, съчетани с близост до централната част на града и всички необходими удобства.

💫 Идеален избор за семейство или двойка, които търсят модерно, комфортно и напълно обзаведено жилище в престижен и тих район, близо до всичко необходимо.
За контакт:
0899942920
Агенция:
БЛАГОЕВГРАД ПРОПЕРТИС
073/59-09-09 ; 0899/942 920
БЛАГОЕВГРАД ПРОПЕРТИС logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2007 г.
avenuebl.imot.bg
Адрес:
област Благоевград, гр. Благоевград, ул.'Даме Груев' 1
http://www.blagoevgradproperties.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 3-СТАЕН